Kedi Oyuncakları nelerdir?

Kedi Oyuncakları nelerdir nerede satılır?

Kedime uygun oyuncağı nasıl bulurum?

Aşağıdaki yazımızda kedilerin oynadığı sevdiği oyuncakları size göstereceğim, bu oyuncaklar ile sınırlı kalmanıza gerek yoktur. Evinizdeki basit bir ip parçası ile de saatlerce oynayabilir kediniz. Evinizde yokken canı sıkılmaması için aşağıdaki oyuncakları da tercih edebilirsiniz.

Püf noktası internetten yada Petshop’dan satın alacağınız oyuncakların kedileriniz tarafından sevilip sevilmeyeceğini nasıl anlayabileceğinize olanak tanımaktadır.

Tırmalamalı Kedi Oyuncağı

Yuvarlak plastik hazne içinde merkeze cubuk ile bağlı bir fare, üzerinde halıflex kaplama. Kedi fareye vurdukça fare merkez etrafında döner. Halıfelx üerinde tırmalama ihtiyacını giderir, hem oyun hem ihtiyaç.

Yukarıdaki tırmalamalı kedi oyuncağını Hepsiburada.com internet sitesinden alınmıştır. Aynı benzer ürünleri 19.90 TL ile 54.90 TL arasında diğer marketlerde bulabilirsiniz. n11.com gittigidiyor.com gibi

Satın almadan önce mutlaka ürünün daha önce satın almış kişiler tarafından yapılan Ürün yorumlarını mutlaka okuyunuz.

işte size birkaç ürün yorumu:

Olta şeklinde Kedi Oyuncağı

Kediler için, sıkılmadan vakit geçirebileceği veya birlikte oyun oynayabileceğiniz, oyun saatlerini eğlenceli hale getiren olta kedi oyuncağı.

Yukarıda gördüğünüz ürün yine internet sitelerinde mevcuttur. Ortalama Oltalı kedi oyuncaklarının fiyatları 9.90 TL’den 54.90 TL’ye kadar bulabilirsiniz.  Hepsiburada.com  n11.com gittigidiyor.com gibi sitelere bakabilirsiniz.

Kedi oyuncağı, örgü top

Plastik top üzerine sarılmış, çeşitli renklerde örgü kedi oyun topu. Asorti olan bu ürün çeşitli renk veya görünümdedir. 

fiyatları 9.90 TL’den 14.90 TL’ye kadar bulabilirsiniz.  Hepsiburada.com  n11.com gittigidiyor.com gibi sitelerine bakabilirsiniz.

3 Katlı Kedi Oyuncağı

3 Katlı kedi oyuncağı, Topları yuvarlarken mutlaka izlemeniz gerekir 🙂

3 Katlı Kedi Oyuncağı için fiyatları 24.90 TL’den 54.90 TL’ye kadar bulabilirsiniz.  Hepsiburada.com  n11.com gittigidiyor.com gibi sitelerine bakabilirsiniz.

Turbo Stracher Fareli ve Toplu Kedi Tırmalama Platformu

Fareli ve Toplu Kedi Tırmalama Platformu fiyatları 24.90 TL’den 54.90 TL’ye kadar bulabilirsiniz.  Hepsiburada.com  n11.com gittigidiyor.com gibi sitelerine bakabilirsiniz.

Kedilerimiz için oyuncak çeşitleri şimdilik bu kadar, araştırdığım yorumlar sırasında olumsuz olan yorumlarda var tabii ki sadece sizin ince eleyip sık dokumanız gerekmekte. Bazı ürünler çok kalitesiz olabiliyor yada çok komplike hazırlanmış bazı oyuncaklar var, bu oyuncaklar sağlıksız olabilir o yüzden dikkat etmenizde fayda var.

Kimi oyuncak türleri tehlikeli plastiklerden yapılmış, onlarada çok dikkat etmeniz beklenir.

Buradaki püf nokta öncelikle ürün yorumları, farklı birisi aynı ürünü satıyor olabilir, birisindeki yorumlar olumlu diğer satıcının yorumları olumsuz olabilir, kesinlikle malzeme kalitesine dikkat etmelisiniz.

Ayrıca lütfen unutmayın, bir kedinin sevmediği bir oyuncağı başka bir kedi sevebilir. Bu da sizi yanılgıya düşürmesin.

Sağlıkla kalın.