Numune kedi maması
Kedi maması ücretsiz nasıl temin edilir.

Kedilere ücretsiz mama

Merhaba sevgili kediseverler Kediler sokak canlıları için ücretsiz bedava mama. Konusunu yazdığımız bu yazımızda konumuzu ikiye ayırıp size gerekli bilgileri aktaracağız.

Bu konulardan

1- Kediler için numune ücretsiz kedi maması

2- Kediler için belediye vakıf yada dernekler tarafından gönderilen ücretsiz kedi mamalarını inceleyeceğiz.

Kediler için ücretsiz numune kedi maması

ilk inceleyeceğimiz numune kedi maması markası MamaPlus.

Mamaplus kendi internet sitesinde 5 farklı mama çeşidinin 100’er gramlık paketlerde. Sadece 0.01kr’a hazırlanmış paketleri kedilerinizin denemesi için size gönderim yapıyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey siteye üye olup alışveriş sepetinize numune mamaları eklemek olacaktır.

İkinci numune alabileceğiniz mama firması temizmama, bu firma da size 5 çeşit mama ürünleri sunmaktadır. Siparişinizi oluşturabilmeniz için veya ürünlere ulaşabilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekmekte. Daha sonra bu ürünleri görebiliyorsunuz. Ürünlere ulaşabilmeniz için üye olduktan sonra. Https://www.temizmama.com/numune-talebi Adresine girerek dilediğiniz ürünün 100gr’lık numune paketlerinden tercih edebiliyorsunuz.

Üçüncü numune alabileceğiniz mama firması ise vancatmarket. Bu firma da size 6 çeşit ürün grubu sunmaktadır. Web sitesine üye olmadan bu ürünleri görebiliyorsunuz. Web sitesini incelemek için aşağıdaki adresi kontrol edebilirsiniz. https://vancatmarket.com/numune-talebi/numune-kedi-mamalari/

Dördüncü inceleyeceğimiz mama firması ise SanalMama. Bu firmada size 5 çeşit 100’er gramlık ürün çeşidi sunmaktadır. Ürünleri görebilmeniz için üye olmanız şartı vardır. Aşağıda sizin için web sitesinin link’ini hazırladık. https://www.sanalmama.com/numune-talebi

Beşinci incelediğimiz firma ise BolPati. Patisever dostlar için hazırlanan bu web sitesindede 3 çeşit 100’er gramlık ürünler bulunmaktadır. Web sitesine üye olmadan bu ürünleri görebilir. Siparişinizi üyelik oluşturduktan sonra tamamlayabilirsiniz, ulaşabileceğiniz web sitesi https://www.bolpati.com/numune-mamalar

**Sponsorlu reklam**

Bambu bahçe mobilyalarında kampanyayı kaçırmayın. Balkon Masa Sandalye Takımlarında avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bahçe Balkon Masa Sandalye Takımı

Sokakta yaşayan kediler için ücretsiz mama talebi

Sokakta yaşayan kedilerimiz için bazı dernek ve vakıflar oluşturulmuş durumda. Bu STK’lar sokak hayvanlarını koruma ve yaşatmak için çok güzel faaliyetlerde bulunmakta. Dönem dönem projeler geliştirmekte sizlerde bu derneklerde gönüllü olarak çalışabilir. Maddi yardımlarda bulunabilir yada bu STK’lardan yardım talep edebilirsiniz. Bu STK’lar mama yardımları, barınak yardımları. Sağlık yardımları gibi bir çok faaliyetler düzenlemekte ve başarı ile bu faaliyetleri yerine getirmektedir.

Bu STK’lardan bazılar

1- Anadolu Sokak Hayvanlarını koruma ve yaşatma derneği – https://ahdplatform.org/faaliyetlerimiz/

2- Mama yardımı alabileceğiniz diğer bir internet sitesi ise https://kirikkuyruk.com/kategori/yardim/food/

3- Yakın zamanda çoğu belediye il ve ilçelerde oluşturulan hayvan derneklerine Mama Bağışı yapmaya başladı. Bunun için bağlı olduğunuz belediyelerden yardım isteyebilirsiniz.

  • Çevre ve Sokak Hayvanları Derneği
  • Evsiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği
  • Doğal Hayatı Koruma Derneği
  • Hayvan Sevgisi Derneği
  • Türkiye Hayvanları Koruma Derneği
  • HAYTAP – Hayvan Hakları Federasyonu
  • HAÇİKO – Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği

0

Ayrıca Kontrol Et

kedilerin-nefret-ettigi-seyler-nelerdir

Kedilerin nefret ettiği şeyler nelerdir

Kedilerin nefret ettiği şeyler konusunda ilk sırada yer alacak madde YÜKSEK SES ambulans, polis anons’u …

2 Yorumlar

  1. Bir kap mamanın ne kadar önemli olduğunu yozlaşmış insanlarda anlasalar keşke.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir